Tee joomine on vee joomisest tervislikum

Suurbritannia ühe mainekama ülikooli King's College London teadlaste sõnul võib  suure koguse vee joomise päevas asendada kolme-nelja tassi teega.

Rahvatervise toitumisspetsialist dr Carrie Ruxton ja Londoni Kings College'i teadlaste poolt avaldatud uuringus tee tarbimise tervisemõjude kohta on kirjutatud "Tee joomine on  parem kui vee joomine. Vesi asendab põhiliselt vedelikku. Tee aga asendab vedelikke ja lisaks sisaldab antioksüdante"

Tee mõjub rehüdreerivalt täpselt samamoodi nagu vesi st taastab keha normaalse vedelikusisalduse ning ei vii kehast välja olulisi mineraale. Samal põhjusel joovad lõunamaalased kuuma ilmaga kuuma teed, sest see kaitseb keha dehüdratsiooni eest.

Lisaks saab aga keha veel  lisaboonuseid, mida  ainult vett juues ei saa. Muud tervisega seotud boonused hõlmavad luude tugevdamist, samuti kaitset hambakatu ja võimaliku hammaste lagunemise vastu, kuna tee sisaldab fluoriidi. Samuti sisaldab tee suures koguses antioksüdante, mis  omakorda vähendab paljude erinevate vähi- ja südamehaiguste riski. Tee on abiks kaalulangetamisel, langetab kolesterooli taset, kiirendab ainevahetust ja leevendab artriiti.

Vaata lähemalt ja telli kogu perele e-poest .

 


Eelmine
Koroonaviirus. Kas tee joomine aitab?
Järgmine
Rohelise teega arteroskleroosi, vähi, Alzheimeri tõve ja muude haiguste vastu

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: