"Darjeeling" ei ole alati Darjeeling

India Tea Board (Teeameti) hinnangul müüakse maailmas Darjeelingi nime all kuni 40 000 tonni teed aastas, ehkki Darjeelingi piirkonna toodang on maksimaalselt ainult 10 000 tonni. 

Analoogne näide on šampanja. Me kõik teame, et selle nimega võib nimetada ainult Prantsuse Champagne'i piirkonna vahuveini. Darjeelingi teega on samamoodi, see on nagu Darjeelingi piirkonna põliselanik. Tee võrreldamatu kvaliteet tuleneb kohalikust kliimast, mullastikust, kõrgusest ja hoolikast töötlemisest. Teel on oma eriline aroom, mistõttu ta on üks hinnatumaid ja maitsvamaid kogu maailmas.  

Võltskauba vältimiseks hakkas India Tea Board Darjeelingi teed kaitsma ja säilitama. Esmalt töötati välja Darjeelingi kaubamärk, mis tõestab autentset päritolu. Samuti väljastatakse litsents ainult neile, kes müüvad 100% puhast Darjeelingit.

Ka meie ettevõte on pühendunud tõelise Darjeelingi tee kaitsmisele.

Seetõttu oleme loobunud oma logost ning  kasutame uhkustundega India Tea Board poolt loodud Darjeelingi kaubamärki ja logo. 

Meie partnerettevõte Saksamaal oli esimene, kes allkirjastas India Teeametiga litsentsilepingu, millega tõestame ja tagame, et ostame ja müüme ainult puhast Darjeelingi teed.

Darjeelingi kaubamärk on kõigil meie teepakenditel.