Tea Campaign on maailma suurim Darjeeling tee müüja. 

Alates aastast 1984 pakub Tea Campaign oma klientidele maailma üheks parimaks nimetatud Darjeeling teed. 
Tänu minimalistlikule tarneahelale saame pakkuda teed väga soodsa hinnaga.

Kuidas on see võimalik? 

Tea Campaign põhimõtted

Darjeeling tee pärineb ainult kindlatest teeistandustest Põhja-India mägisest piirkonnast nimega Darjeeling. Tee päritolu saab tarbija teepaki etiketi peal oleva numbri abil kindlaks teha - sellega on garanteeritud, et tee on autentne ja vastab seatud kvaliteedinõuetele.

Kuna mägises piirkonnas on ruumi teeistanduste jaoks ülivähe, siis Darjeelingi piirkonnas toodetakse aastas ainult 10 000 tonni teed. Samas müüakse maailmas aastas Darjeelingi nime all teed 40 000 tonni. Seega näeb turul võltstoodangut 4 korda rohkem.

Meie kaudu saad 100% garanteeritud autentset teed!

Darjeeling tee hind

Darjeeling teed nimetatakse teede "kuningannaks" või teede "šampanjaks". Seetõttu võib hinnasilt teepakil sageli olla hirmutav. 
Kuna Tea Campaign impordib tee otse Himaalajast ilma kõikvõimalike vahendajate ja laooperaatoriteta, saame pakkuda oma klientidele ülimalt rahakotisõbralikku hinda.

Ausus ja läbipaistvus

Tea Campaign ärimudeli üheks põhimõtteks on läbipaistvus ja jätkusuutlikkus. 
Seepärast toome klientidele välja kulud ja hinnakujunemise.
Tänu läbipaistvusele loodame, et meie kliendid on valmis tasuma õiglast hinda, kuna osa teenitud rahast investeeritakse tagasi Himaalaja regiooni kultuuri ja teeistanduste säilimisse.  Oleme südamelt maailmaparandajad ja läbi meie koostööprojekti World Wildlife Fund'iga toetame Darjeelingi piirkonna säästmist, istutades igal aastal kuni 200 000 puud ning viies läbi erinevaid hariduslikke programme kohalikele lastele.